Kre-Alkalyn

Kre alkalyn daudziem ir zināms kā “buferēts” kreatīns, tā ir pH pilnveidota kreatīna forma. Tas ir izveidots, lai novērstu dažādas negatīvas blakusparādības, ko var izraisīt parastais kreatīna mohidrāts. Kre-alkalyn visvairāk palīdzētu ar to, lai kreatīns netiktu pārvērsts par toksisko blakusproduktu kreatinīns. 

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma

Kre alkalyn ir trīs aminoskākju kombinācija, tajā ir iekļauts glicīns, arginīns un metionīns. Kreatīnam, nonākot ķermenī, tas sasaistās ar vienu no organisma molekulu, izveidojot ATP - ķermeņa dabiskais enerģijas avots. Tā kā kre alkalyn ir dažādiem papildinājumiem, tas nozīmē, ka tas palielinās ķermeņa tūlītēja enerģijas piegādi, tas nozīmē, ka būs pieejams vairāk ATP. Tas galvenokārt ir svarīgi dažāda veida sportistiem, kuri vairāk izmanto īsas, ātras un intensīvas kustības. Ja šādiem sportistiem muskuļu šūnās ir vairāk kre alkalyn, tad šādos intensīvos treniņos ķermenis sniedz vairāk ATP, kas palīdzēs spēkam un arī ātrumam. Tādā veidā var garantēt arī lielāku muskuļu augšanu. 

Bieži vien cilvēki ir sūdzējušies par to, ka, lietojot kreatīna monohidrātu, rodas ūdens aizture, var uzpūsties vēders, krampji rodas un var arī būt vēl dažādas citas blakusparādības. Līdz ko beidz lietot šo kreatīna monohidrātu un sāk lietot kre alkalyn, tad tās nosauktās blakusparādības ātri vien izzūd. Un arī zinātnieki ir pierādījuši to, ka kre alkalyn ietekmē pozitīvi muskuļu un olabaltumvielu sintēzes regulēšanu. 

Lietojot kre alkalyn, deva būs daudzas reizes mazāka nekā kreatīna mohidrātam. Tādā veidā katrs cilvēks, kas lieto kre alkalyn, ietaaupīs naudu, jo tas ir izdevīgi un arī lētāk. Mazāka deva, bet tāpat varēs veikt visu to pašu, ko iepriekš un pat vairāk, nekā lietojot kreatīna mohidrātu. Tādā veidā arī cilvēki nepiesātina savu organismu ar lielām devām, pats galvenais ir tas, ka kre alkalyn palīdz atbalstīt fizioloģisko funkciju. 

Jebkurš, kas vēlas aizstāt kreatīna mohidrātu ar kaut ko citu, tad vajadzētu apmeklēt tiešsaistē interneta mājaslapu MrBiceps.lv, kas piedāvā kre alkalyn, kuram ir lieliska cena. Galvenais, ka tas palīdz katram sportistam.