Kreatīna monohidrāts

Kas ir kreatīna monohidrāts? Šādu jautājumu uzdod daudzi cilvēki un atbilde ir pa visam vienkārša - kreatīna monohidrāts ir populārākais kreatīna piedevu veids, kas ir tiešām vienkārš kreatīns, kam tika pievienota viena ūdens molekula, tāpēc tā nosaukums ir “kreatīna monohidrāts”. Bieži vien var dzirdēt to, ka cilvēki uzskata, ka kreatīns monohidrāts ir steroīds, bet tas tā nav. Pirmkārt, tas darbojas savādāk nekā steroīdi un tas arī nav nekāda veida stimulants, lai gan ir cilvēki, kas to kombine ar dažādām stimulējošām sastāvdaļām, piemēram, ar kofeīnu. 

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma
Rādīt: 10 20 50 100

Kreatīna monohidrāta lietošana ir paredzēta gan treniņu laikā, gan arī dažādu sacensību laika, lai varētu sasniegt labākus rezultātus. Katram cilvēkam, kas vēlas izmēģināt vai sākt lietot kreatīna monohidrātu, vajag zināt to, ka tas sniedz sportistiem izturību, tas palīdz vairāk uzkrāt glikogēnu, kas ir ļoti svarīgi visiem. Daudzi ir arī pierādījuši to, ka kreatīna monohidrāts samazina iekaisumus un dažādu šūnu bojājumus pēc ilgstošas treniņa slodzes. Ir arī veikti pētījumi, kāda ietekme varētu būt veģetāriešiem uz šāda veida uztura bagātinātāju. Pēc šāda veida pētījuma, daudzi varēja secināt to, ka veģetāriešiem pieauga daudzas reizes vairāk muskuļu un radās lielāks spēks veikt dažāda apjoma treniņus. Tas ir tikai tāpēc, ka veģetāriešiem bija mazāks dabīgais kreatīns muskuļos. 

Katram cilvēkam ir jāsaprot tas, ja vēlas, lai kreatīna monohidrāts varētu sniegt redzamus rezultātus, tad tas ir jālieto gandrīz katru dienu. Nepietiks ar to, ka apmēram kādas trīs dienas nedēļā uzņem kreatīna monohidrātu. Tādā veidā diemžēl rezultātus nebūs iespējams pamanīt. Ja kreatīna monohidrāts tiek lietots katru dienu ar ieteicamo devu un vairākas nedēļas pēc kārtas, tad katrs sportists pamanīs to, ka var veikt daudz reiz vairāk kaut ko sporta zālē un arī varēs pamanīt to, ka muskuļi arī aug. Kreatīna monohidrāta piedāvājumus var aplūkot MrBiceps.lv mājaslapā tiešsaistē. Vairāk varētu šokēt cena, jo kreatīna monohidrātu šī mājaslapa piedāvā lētāk. Un, protams, ir vēl citi produkti.