Hondroitīns

Kas ir hondroitīns?

Šāds jautājum izskan no cilvēkiem, kuri nav saskārušies ar locītavu sāpēm un nav lielas zināšanas par dažāda veida uztura bagātinātājiem. Hondroitīns bieži vien tiek izmantots lai varētu pārvaldīt locītavu sāpes. Tas spēj dabiski veidoties organismā, bet bieži vien cilvēki izvēlas lietot vēl papildus hondroitīnu, lai varētu novērst potenciālās locītavu sāpes. 

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma

Hondroitīns dabiski organismā atrodas kā daļa no hialīna skrimšļa, kas amortizē cilvēka locītavas. Tas arī ir izveidots kā uztura bagātinātājs, kas vairāk ir sastopams kopā ar glikozamīnu, kas ir citu skrimšļa struktuāro sastāvdaļa. Protams, hondroitīns ir arī sastopams pārtikā, kā piemēram, kaulu buljonos, sautējumos, zupās un vēl citos ēdienos, kas satur gaļas izcirtņus ar saistaudiem. Hondroitīns absorbē šķidrumu, piemēram, ūdeni, tādā veidā uzturot skrimšļa veselību. 

Pašas hondroitīna piedevas ir paredzētas, lai uzlabotu locītavu skrimšļa triecienu absorbējošās īpašības un bloķētu enzīmus, kas noārda skrimšļus. Atšķirībā no citiem pētījumiem, hondroitīnam ir veikts ievērojams daudzums klīnisko pētījumu, lai novērtētu tā drošību un efektivitāti. Tas ir pieejams kapsulās, tabletēs un pulveros, un arī gēla veidā. MrBiceps.lv piedāvā hondroitīnu kapsulu, tablešu un gēla veidā. Katram cilvēkam, kas uzsāk lietot hondroitīnu, tiem vajadzētu iegaumēt to, ka hondroitīna iedarbība nav tūlītēja. Šis uztura bagātinātājs ir jālieto vismaz 4 līdz 6 nedēļas, pirms var pamanīt uzlabojumus. Ja līdz tam laikam nav redzami uzlabojumi, tad katram cilvēkam vajadzētu saprast to, ka hodroitīns arī nesniegs to labumu. Šādā gadījumā vajadzētu beigt to lietot un aplūkot citus variantus. 

Tie, kas vēlas sākt lietot hondroitīnu, tad var nesatraukties par blakus efektiem. Tas neizraisa nopietnas blakus parādības, bet var rasties vieglas blakus parādības, kā piemēram, slikta dūša, gremošanas traucējumi, kuņģa darbības traucējumi un varbūt caureja. Kā iepriekš tika minēts, hondroitīns parasti ir savienojumā ar glikozamīnu. Ja tiek uzņemts šāds uztura bagātinātāja savienojums, tad tas spējot mazināt artrīta sāpes, darbojoties kā dabiski pretiekaisuma līdzekļi un palēlina skrimšļa bojāšanos. Protams, abus var arī lietot atsevišķi, bet bieži vien glikozamīns un hondroitīns tiek lietoti kā viens uztura bagātinātājs. Tieši šī kombinācija tika izpētīta plašāk, kas sniedz informāciju par to, ko šāda veida uztura bagātinātājs var sniegt cilvēka veselībai. 

Ir arī hondroitīns savienojumā ar glikozamīnu un arī ar MSM jeb metilsulfonilmetāns. MSM ir dabiski sastopams sēra veids, kas palīdz atbalstīt muskuļus un cīpslas organismā. Šie trīs kombinē savā starpā uztura bagātinatāju, kas sniedz palīdz atvieglot sāpes muskuļu bojājumiem, kas ir izraisīti slodzes dēļ. Un var arī atvieglot iekaisīgas locītavu slimības. 

MrBiceps piedāva visiem saviem klientiem iegādāties gan hondroitīna tabletes, kas var būt savienojumā ar glikozamīnu vai arī savienojumā ar glikozamīnu un arī ar MSM. Katram cilvēkam ir savas vēlmes, tāpēc šī interneta mājaslapa cenšas piedāvāt vairākas izvēles iespējas, kas varētu apmierināt katra klienta vajadzības. Bet katram cilvēkam vajag atcerēties to, ka ne visiem tas palīdzēs, tāpēc, ja tas nepalīdz, tad to nevajag turpināt lietot.