L-karnitīns

Noteikti nav pārsteidzoši, ka izdzirdot nosaukumu, ikvienam rodas jautājums, kas ir l-karnitīns? L-karnitīns ir ķīmiska viela, kas veidojas cilvēka smadzenēs, aknās un nierēs un palīdz ķermenim pārvērst taukus enerģijā, lai tas spētu pilnvērtīgi darboties. Šī viela ir īpaši svarīga sirds un smadzeņu darbībai, muskuļiem un neatņemama sastāvdaļa daudzu procesu darbībai organismā.

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma
Rādīt: 10 20 50 100

Kādos gadījumos lieto L-karnitīnu?

Ja cilvēkam šī ķīmiskā viela neveidojas pietiekamā apjomā dabīgi, ir nepieciešams lietot preprātus, kas paaugstina tā līmeni organismā, kā arī, cilvēki ar nopietnām sirds, nieru un aknu slimībām lieto L-karnitīnu. 

  • Sāpes krūtīs, jo L-karnitīna lietošana zlabo slodzes toleranci cilvēkiem ar sāpēm krūtīs. 
  • Sirds mazspēja un šķidruma uzkrāšanās organismā. Produkta lietošana mazina dažādus sirds mazspējas simptomus un uzlabo vispārējo veselības stāvokli.
  • Cilvēki ar augstu holesterīna līmeni asinīnis lieto produktu, lai uzlabotu holesterīna un triglicerīdu līmeni. 
  • Nieru mazspējas gadījumos.  
  • Vīrieši lieto L-karnitīna neauglības ārstēšanā, lai palielinātu spermatozoīdu skaitu un spermatozoīdu kustību.
  • L karnitīns sievietēm tiek ieteikts, lai ārstētu hormonāls traucējums, kas izraisa palielinātas olnīcas ar cistām, kā arī produkts var palīdzēt izredzes palikt stāvoklī.  

Lietošana 

L karnitīns deva - ja produktu lieto pieaugudzis cilvēks, tad standarta deva ir 2 grami. Bērniem L-karnitīns ir jālieto tikai saskaņā ar ārsta norādījumiem, bet devas parasti ir aplitūtā no 50-100 mg/kg. Tomēr, devas var atšķirties no konkrētās situācijas, veselības stāvokļa un ārsta norādījumiem, tāpēc, vienmēr sekojiet līdzi tam, ko iesaka jūsu ārsts vai ārstniecības iestādes perosnāls. 

Blakus efekti

L karnitīns lietošana ir pavisam vienkārša. Iekšķīgai lietošanai L-karnitīns, ir drošs, ja to lieto līdz 12 mēnešiem. Tomēr, kā ikvienas zāles un uztura bagātinātāji, produkts var izraisīt blakus parādības, piemēram, kuņģa darbības traucējumius, caureju un krampjus. Ja novērojat blakus parādības, gan nosauktās, gan citas, nekavējoties paŗtrauciet lietot produktu un sazinieties ar savu ārstu. L-karnitīns cena būs atkarīga no tirzniecības vietas, kur produkts tiek iegādāts, kā arī, l-karnitīns atsauksmes iespējas atrast dažādos forumos un tirzniecības vietnēs.

MrBiceps.lv veikals piedāvā tādus produktus kā hroms, CLA un citus tauku dedzināšanas produktus.