Locītavām uztura bagātinātāji

Daudzi cilvēki lieto uztura bagātinātājus, lai varētu atbasltīt locītavu veselību. Daži lieto tos, lai mazinātu pašreizējās locītavu sāpes, bet citi tos lieto, la novērstu sāpju rašanos. Lielākā daļa uztura bagātinatāji locītavām darbojas, mazinot iekaisumu un aizsargājot locītavu skrimšļus. 

Filtri
Kategorija
  • Kolagēns
  • Glikozamīns (glucosamine)
  • Hondroitīns
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma
Rādīt: 10 20 50 100

Uztyra bagātinātājs locītavām, kā piemēram, glikozamīns locītavām palīdz mazināt locītavu sāpes un iekaisumus. Šāda veida uztura bagātinātājs locītavām parasti sniedz atvieglojošu sajūtu, tā vismaz atsauksmes liecina, cilvēki parasti atstāj labas atsauksmes par to lietošanu uzturā. 

Bieži vien cilvēki, kas vēlas atbalstīt savas locītavas, cenšas savam uzturam pievienot kolagēnu. Kolagēns locītavām palīdz atbalstot skrimšļus, kas darbojas kā amortizators locītavās. Kolagēns veido locītavu skrimšļus, audus, kas pārklāj kaulu galus locītavās un ļauj tiem vienmērīgi kustēties vienam pret otru. 

Cilvēki arī savam uzturam bieži vien pievieno vitamīnus un dažādus citus uztura bagātinātājus, lai varētu atvieglot locītavu sāpes. Vitamīni locītavām ir svarīgi, lai varētu saglabāt kaulus stiprus un novērstu traumas no kritieniem, kā piemēram, to sniedz D vitamīns. Vitamīni kauliem un locītavām palīdz noturēt tos stiprus un veselus. Vitamīni ceļu locītavām ir ļoti vajadzīgi, tāpēc papildus vitamīniem vajag arī uzņemt pārtiku, kas satur dažādus vitamīnus, kas var palīdzēt locītavām. Pareiza pārtika locītavām var sniegt vitamīni locītavām un saitēm, kas sniegs labāku atbalstu, kopā ar papildus vitamīniem. 

Ir dažādi vitamīni ceļu locītavām, kā piemēram, kalcijs, D vitamīns, C vitamīns, K vitamīns un citi līdzekļi locītavām un saitēm. Visi varētu zināt to, ka kalcijs ir svarīgs minerāls kaulu veselībai, un to var saņemt no pārtikas, bet arī var papildināt ar locītavām vitamīni. Toties, D vitamīns palīdz apsorbēt kalciju un tā deficīts var izraisīt kaulu zudumu. Magnijs arī ir viens no vitamīniem, kas sniedz veselību kauliem. Tas sniedz palīdzību organismam izmantot D vitamīnu un kalciju. 

Sportisti zina to, ka treniņu slodze, kas saistās ar izturības sporta veidu, kur ķermenim ir liela slodze, tajā starpā, stress uz muskuļiem, cīpslām, saitēm un locītavām. Tāpēc sportisti bieži vien ir jāuzlabo sporta uzturs locītavām. Biezi vien sporta uztura papildinājums ir glikozamīns un hondroitīns, bet ir arī tie, kas izmanto kolagēnu. Kolagēns locītavu veselība ir liela nozīmē, tāpēc sportisti to iesaista savā uzturā. 

Dažādus vitamīnus, dažādus uztura bagātinātajus var aplūkot un iegādāties interneta mājaslapā MrBiceps.lv. Šī mājaslapa sniedz iespēju iegādaties dažāda veida kolagēnus, kas var saturēt papildus vitamīnus, un arī ir pieejami dažādi citi produkti, kas varetu palīdzēt uzlabot locītavu veselību vai noturēt locītavas labā stāvoklī ilgāku laiku, lai nerastos starpgadījumi treniņu laikā vai darot citas lietas. Visiem produktiem ir brīnišķīga cena.