L-citrulīns

L-citrulīns ir neaizstājamā aminoskābe, kas ir ļoti būtiska pareizai organisma darbībai. Cilvēka nieres pārvērš L-citrulīnu aminoskābi, ko sauc par L-arginīnu, un ķīmisko vielu, ko sauc par slāpekļa oksīdu. Visas nosauktās vielas un aminoskābes ir būtiskas sirds un asinsvadu pareizai darbībai, kā arī imūnsistēmai. 

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma

Kāpēc cilvēki lieto L-citrulīna uztura bagātinātājus?

Kā jau minēts augstāk, L-citrulīns palielina slāpekļa oksīda ražošanu, savukārt, slāpekļa oksīds palīdz uzlabot asinsriti visā cilvēka organismā. L-citrulīns organismā atstāj pozitīvu ietekmi arī uz asinspiedienu un palīdz to pazemināt. Tāpat arī brūces dziest daudz ātrāk, ja cilvēkam ir pietiekams daudzums aminoskābes organismā. Šie ir tikai pāris iemesli, kāpēc cilvēki izvēlās lietot l-citrulīna uztura bagātinātājus, bet ir daudz dažādas priekšrocība sun pozitīva ietekme uz organismu.

L-citrulīna priekšrocības:

  • Palīdz cilvēkiem ar asinspiedienu, asinsvadu problēmām
  • Palileina proteīna daudzumu muskuļos, kas veicina efektīvākus treniņus
  • Ārstē zarnu trakta slimības (Īsās zarnas sindroms, Celiakija, Radiācijas izraisīts tievo zarnu bojājums)
  • Ārstē aknu bojājumus
  • Uzlabo parkinsona slimnieku stāvokli
  • Uzlabo sportisko sniegumu

Devas

L-citrulīns uztura bagātinātaja veidā pieejams pulverī un deva ir atkarīga no katra cilvēka individuāli. Tomēr, standarta vadlīnijas nosala lietot līdz 6 gramiem dienā, kurss - 16 dienas. Ja viena kursa laikā nav iegūts vēlamais rezultāts, tad kurss var tikt atkārtots vairākas reizes, pēc nepieciešamības. Ja jūs izlemsiet lietot produktus pulvera veidā, mēs iesakām iegādāties ērtas sporta pudeles, kurās jūs varēsiet samaisīt dzērienu - tās arī ir pieejamas MrBiceps.lv veikalā.

L-citrulīns pārtikas produktos

L-citrulīnu tiek ražots dabīgi mūsu organismā un to iespējams uzņemt dabīgi, ar pārtikas produktu palīdzību. Tas ir atrodams dažādos pārtikas produktos, kas ir viegli pieejami. Atšķirībā no lielākās daļas aminoskābēm, l-citrulīns pieejams nevis dzīvnieku produktos, bet augļos, dārzeņos un sēklās. 

Pārtikas produkti, kas satur L-citrulīnu: 

  • Arbūzs - l-citrulīns arbūzos ir sastopams visvairāk un lielos daudzumos
  • Ķirbji
  • Gurķi
  • Melone

Citrulīns ir aminoskābe ar iespaidīgiem ieguvumiem cilvēka veselībai un ķermenim. Šī aminoskābe ir droša un uztura bagātinātājiem nav īpašu kontradikciju, kas būtu pierādītas vai apstirpinātas. L-citrīts var veicināt asinsvadu pareizu darbību un pazemināt asinsspiedienu. 

Ja vēlaties veicināt sirds veselību vai uzlabot savu fizisko slodzi, citrulīns noteikti ir uztura bagātinātājs, ko nepieciešams iekļaut savā uzturā. MrBiceps.lv var iegādāties ne tikai L-citrulīnu, bet arī citus pirms treniņa produktus, piemēram, arginīnu, beta alanīnu, BCAA un izonīnu.