Proteīna izolāts

Sūkalas sastāv no astoņām olbaltumvielu grupām, kas ir atrodamas govs pienā, un sūkalas ir blakusprodukts, kas izdalās siera ražošanas procesā. Tas, kas ir plāns un ūdeņains, ir sūkalu proteīns. Šo šķidro sūkalu proteīnu viņi izžāvē un veic vēl dažādas darbības, lai varētu izveidot sūkalu pulveri, no kā arī varēs iegūt sūkalu proteīna izolātu. Šajā procesā sūkalām tiek samazināts tauku un laktozes saturu, lai olbaltumvielas būtu daudz reiz vairāk šajā proteīnā. Šāds sūkalu proteīna izolāts ir piemērots tiem cilvēkiem, kuriem ir laktozes nepanesamība, bet nekādā gadījumā šo nedrīkst lietot, ja ir piena alerģijas. 

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma
Rādīt: 10 20 50 100

Sūkalu proteīna izolāts noder daudziem cilvēkiem, kas vēlas izveidot spēcīgus muskuļus, plusā tam, tas arī veicina muskuļu augšanu un svara augšanu. Tiem arī ir ārstnieciska priekšrocība, ja cilvēks cenšas atveseļoties pēc kāda ievainojuma vai operācijas, sūkalu proteīna izolāts var palīdzēt ādai ātrāk sadzīt. Galvenais pluss, ka šis arī var strādāt kā uztura bagātinātājs, ja nesaņem uzturā pietiekoši daudz olbaltumvielas - sūkalu izolāts var sniegt šīs olbaltumvielas. 

Ar sūkalu proteīnu izolātu nevar domāt par svaru samazināšanu, toties, proteīna izolāts var ko tādu sniegt, jo tas spēj nodrošināt vairāk olbaltumvielas, tikai ar mazāku kaloriju daudzumu. Proteīna izolāti arī ir labāk sagremojami, jo tiem tiek noņemti glutēns un laktoze, proteīna attīrīšanas laikā. Arī sūkalu izolāts ir labs, lai varētu zaudēt svaru, jo tas satur vairāk vairāk nekā 91% olbaltumvielas. Tādā veidā katrs uzņem vairāk olbaltumvielas un tas veicina svara zaudēšanu. Tas nozīmē, ja vēl palielinās spēka treniņa režīmus, sūkalu izolāts palīdzēs palielināt muskuļu masu un atbrīvoties no taukiem. 

Katram, kas vēlas atrast sev piemērotāko sūkalu proteīna izolātu, sūkalu izolātu vai arī proteīna izolātu, noteikt ir jāapmeklē interneta mājaslapa MrBiceps.lv. Katrs klients spēs atrast sev piemērotāko sūkalu proteīna izolātu, proteīna izolātu vai sūkalu proteīnu. Šī mājaslapa arī sniedz iespēju iegādāties tiešsaistē un lētāk, jo cena katram produktam ir brīnišķīga.