Olbaltumvielu maisijumi

Olbaltumvielu maisījumi ir populāri uztura bagātinātāji. Olbaltumvielas ir arī būtisks makroelements, kas palīdz veidot muskuļus, atjaunot audus un arī  veidot fermentus un hormonus. Ir arī pierādīti pētījumi, ka olbaltumvielu pulveris var palīdzēt zaudēt svaru un palīdzēt cilvēkiem tonizet muskuļus. 

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma
Rādīt: 10 20 50 100

Ir dažādi olbaltumvielu produkti, kas var būt pat no piena pulvera un arī augu pulvera. Olbaltumvielu maisījumi sniedz dažādus ieguvumus cilvēka veselībai, jo tas ir viens no kaulu, muskuļu un ādas celtniecības blokiem. Olbaltumvielu funkcijas ir dažādas un sniedz dažādus plusu, ko katram cilvēkam vajag. Piemēram, olbaltumvielu maisījumi sniedz iespēju kontrolēt svaru, tas nozīmē, ka cilvēkam retāk prasīsies našķi un olbaltumvielu maisījums sniegs sāta sajūtu. Ir pierādīts tas, ka ķermenis sadedzina vairāk kaloriju, metabolizējot olbaltumvielas nekā ogļhidrātus vai taukus. 

Sportisti savu uzturu papildina ar olabaltumvielu maisījumiem, lai varētu iegūt lielāku muskuļu masu. Protams, arī olbaltumvielu maisījumi sniegs lielisku atveseļošanos pēc treniņa, kas spēj atjaunot bojātos muskuļus un arī audus. Populārākie olbaltumvielu pulveri ir sūkalas un kazeīns, ko parasti iegūšt no govs piena. Tas nozīmē, tiem, kam ir alerģija pret piena, tad olu baltuma proteīns varētu būt piemērotāks. Vegāniem vairāk noderētu sojas, zirņu vai rīsu proteīni. 

Tie, kas vēlas vairāk uzaudzēt muskuļu masu, tad ir ieteicams lietot olabaltumvielu maisījumus un sporta zālē veikt dažādus pretestības, spēka un efektīvus treniņus. Šādā veidā sportisti var veicināt muskuļu augšanu un uzlabot arī fizisko veiktspēju un arī atjaunošanos. Nevar arī aizmirst to, ka olbaltumvielu maisījumi nodrošina arī aminoskābes, kuras ķermenis ātri un viegli absorbē. 

Kopsavilkumā var saprast to, ka olbaltumvielu maisījumi veicina muskuļu pieaugumu, uzlabo veiktspēju un arī atjaunošanos. Tie arī spēj novērst muskuļu zudumu un var sniegt iespēju palielināt muskuļu masu svara zaudēšanas laikā. Dažādus olbaltumvielu maisījumus, produktus un visu pārējo var aplūkot MrBiceps.lv mājaslapā tiešsaistē, kur viss ir izdevīgāk un lētāk. Katra cena, kas ir visiem produktiem šajā mājaslapā pārsteigs visus. 

Ja esat nolēmis lietot olbaltumvielu pulverveida produktus, noderīgi var būt tādi trauki kā sporta pudeles. Tos var atrast arī MrBiceps.lv veikalā.