HMB

HMB jeb hidroksimetilbutirāts ir ķīmiska viela, kas rodas, kad organisms sadala leicīnu. Leicīns ir aminoskābe, viens no proteīnu celtniecības blokiem. HMB cilvēki izmanto un lieto, lai ražotu zāles. HMB vibiežāk izmanto muskuļu veidošanai vai muskuļu zumduma novēršanai. HMB var veicināt muskuļu augšanu. 

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma

HMB ir arī viela, ko cilvēka ķermenis ražo dabiski. Tas rodas tad, kad ķermenis sadala leicīnu, kas ir būtiska olbaltumvielu sintēzei un muskuļu atjaunošanai. Bet ķermenis ražo tikai nelielos daudzumos HMB, tāpēc daudzi cilvēki izvelas to lietot uzturā kā uztura bagātinātāju, lai paaugstinātu HMB līmeni organismā. 

HMB lietošana var būt saistīta ar daudzām priekšrocībām, īpaši ķermeņa uzbūves jomā. Tas spēj palielināt muskuļu augšanu un samazināt muskuļu sabrukumu. HMB darbojas divos veidos. Tas palielina olbaltumvielu sintēzi, vienlaikus samazinot olbalaltumvielu sadalīšanos. Tādā veidā efektīvāk veido lieso masu, un ar to tiek palielināts muskuļu un spēka pieaugums. Tas nozīmē, kamēr cilvēki veido muskuļus un palielina savu spēku, būs lielāka jauda un samazināsies muskuļu sabrukums pēc treniņa, ja tiek uzņemts uzturā uztura bagātinātājs HMB. Tas ātri uzsucas un var pabarot muskuļus, palēlinot esošo muskuļu proteīnu sadalīšanos, vienlaikus paātrinot jaunu muskuļu proteīnu veidošanos organismā. 

HMB ir ļoti labvēlīgs sportistiem un sporta atveseļošanai. Tā lietošana var nodrošināt enerģiju, kas muskuļiem ir nepieciešama, lai atjaunotos, palielinātu atjaunošanās ātrumu un apturētu turpmāku muskuļu sadalīšanos. Viens no veiktajiem pētījumiem norādīja to, ka tā lietošana pasargā sportistus, kas trenējas skrējieniem, pasargā no muskuļu plīsumiem un samazināja muskuļu sabrukumu, kas dabiski rodas izturības vingrinājumu laikā. HMB ir izveidots no sazarotās ķēdes aminoskābes leicīna, un tas var palīdzēt saglabāt muskuļu masu fiziskās slodzes, novecošanas un slimību laikā. 

HMB var izmantot, lai uzlabotu atveseļošanos, mazinot slodzes izraisītus skeleta muskuļu bojājumus apmācītās un netrenētās populācijās. Ja patērē, HMB, sportists var gūt labumu no uztura bagātinātāja lietošanas tiešā treniņa tuvumā. Un visefektīvāk HMB būs, ja tas ir lietots divas nedēļas pirms treniņa. HMB arī palielina LBM un funkcionalitāti gados vecākiem un mazkustīgiem cilvēkiem. HMB lietošana ir droša gan jauniem, gan vecākiem cilvēkiem. 

Bieži vien izskan domas par to, ka cilvēki domā, ka HMB ir steroīds, bet tas nav. Tas ir tiešām dabisks leicīna atvasinājums, kas ir būtiska sazarotās ķēdes aminoskābe, kas iegūta no uztura olbaltumvielu uzņemšanas. Kā jau iepriekš tas tika minēts. 

MrBiceps.lv piedāvā HMB produktus, ko var iegādāties un droši var sākt tos lietot savam vajadzībām. To var izmantot sportisti un arī vecāki cilvēki, kuri ir mazkustīgi un kad HMB organismā samazinās. HMB uztura bagātinātāja cena patiks visiem cilvēkiem, kas vēlas to iegādāties.