Sojas proteīns

Sojas proteīns ir primārais proteīns, kas ir atrodams sojas produktos, piemēram, tofu, sojas pienā un dažādod gaļas alternatīvos uz sojas bāzes balstīti. Bet ne tikai tādā veidā ir pieejami sojas proteīni, ir arī izveidoti sojas proteīni pulvera veidos, kurus var izmantot, lai papildinātu savu treniņu rutīnu vai arī pievienotu vairāk olbaltumvielu diētai kopumā. 

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma

Ja tieši tiek meklēts kāds olbaltumvielu piedeva, ko var pievienot savai diētai, tad sojas proteīna izolāts ir ļoti labs risinājums, tam arī ir daudzi ieguvumi veselībai. Sojas proteīna isolat ir proteīns, kas nāk tieši no sojas pupiņām. Tas arī ir lētāks nekā dažas citas olbaltumvielu iespējas. Cilvēki var izmantot sojas proteīnu, lai tas varētu palīdzēt zaudēt svaru, palielināt enerģiju un arī veidot muskuļus. Sojas proteīna izolāts var arī pārvaldīt cilvēka hormonu līdzsvaru un arī samazināt krūts vēža, sirds slimību riskus. Sojas proteīna izolāts ir izgatavots no attaukotām sojas pupu pārslām, kas ir iemērktas spirtā vai ūdenī, tādā veidā tiek noņemti cukuri. Pēc tam jau tas tiek dehidrēts un pārvērsts pulverī. Sojas proteīna izolātu var pievienot sulai, piena kokteiļiem, jogurtiem vai arī vienkārši dažādiem kokteiļiem. To arī var pievienot pie graudaugiem, lai palielinātu olbaltumvielu saturu. 

Katram cilvēkam ir svarīgas olbaltumvielas vispārējai veselībai un veicina arī attīstību. Sojas proteīns satur aptuveni 90% olbaltumvielu. Citām augu olbaltumvielām nav tādas pilnīgas uzturvētības kā sojai. Cilvēkiem varētu būt vajadzība pievienot dažāda veida vitamīnus un arī minerālvielas, lai varētu pilnvērtīgi lietot citu augu valsts proteīnus. 

Sojas proteīnam ir dažādi ieguvumi veselība, kā piemēram, vegāniem un veģetāriešiem tā ir alternatīva lietot kaut ko šādu nevis kaut ko veidotu no gaļas, zivis vai piena produktiem. Sojas proteīni ir arī lielisks vitamīnu un minerālvielu avots un arī bagāts ar šķiedrvielām. Dažāda veida sojas proteīnu vai sojas proteīna izolātus, kā arī citus vegāniskus produktus var iegādāties MrBiceps.lv, kas piedāvā lieliskas cenas un kvalitatīvus produktus.