Augu valsts olbaltumvielas

Ir dažādi pārtikas produkti, kuros ir augu valsts olbaltumvielas, pat vairāk nekā varētu iedomāties. Piemēram, pupiņas, tofu, lēcas, rieksti, kartupeļi, čia sēklas un arī dažādi dārzeņi. Izmantojot šāda veida augu izcelsmes olbaltumvielas, ir iespējams iegūt visas cilvēka ķermenim nepieciešamās uzturvielas. 

Filtri
Kategorija
  • Sojas proteīni
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma

Augu valsts proteīns ir proteīns, kas ir atrodams tikai augos, nevis izveidots no zivīm vai dzīvniekiem. Tas nozīmē, ka augu izcelsmes proteīna pulveri iegūst no dažāda veida augiem, parasti tos iegūst no brūnajiem rīsiem, zirņiem, sojas un arī kaņepēm. Dažādi zīmoli izgatavo dažādos veidos tos - no viena auga un arī no augu kombinācijām. Tā kā tie ir izgatavoti tikai no augiem, tad tie nesatur piena produktus vai laktozi, tāpēc tie ir lieliski vegāniem, veģetāriešiem un arī tiem, kas nepanes laktozi. 

Augu olbaltumvielu avoti veido muskuļus un palīdz arī atgūties tikpat labi vai labāk nekā sūkalas. Tie arī var uzlabot mūsu veselību, nodrošināt plašāku derīgo uzturvielu klāstu un ir daudz labāki videi. Augu valsts proteīni satur šķiedrvielas un fermentus, kas aktīvi palīdz gremošanu. Augu izcelsmes avoti arī nodrošina visas cilvēka vajadzības pēc olbaltumvielām, vielaikus sniedzot papildu uztuvērtību, ne tikai olbaltumvielas. Augu valsts proteīni ir arī ļoti labi, jo tiem ir nepieciešama neliela apstrāde tikai vai arī nav nepieciešama apstrāde. Tas nozīmē, ka augu valsts proteīnu ir vieglāk pārstrādāt nekā sūkalu proteīnus. 

MrBiceps.lv var atrast daudz dažādu augu izcelsmes proteīnu, kā arī citus vegāniskus produktus. Viņi piedāvā tiešām labas cenas, kas patiks visiem topošajiem klientiem un arī patstāvīgajiem. Vislabākais - kvalitatīvi un lieliski produkti.