Kazeīns

Kazeīns ir līdzīgs želantīnam un to parasti ražo no vājpiena, ir arī, kas to ražo no paniņām, bet tas ir retāk sastopams. Kazeīnu izmanto gatavos pārtikas produktoa, medikamentos un arī uztura bagātinātājos jeb proteīnos. Kazeīna proteīns ir pienā sastopams pienā, tas arī tieši piešķir pienam to balto krāsu. Kazeīns produkti - piens, jogurts, siers - tie ir vieni no produktiem, kur ir kazeīns sastāvā. 

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma

Kazeīna produkti tiek lietoti iekšķīgi, lai tas varētu uzlabot sporta sasniegumus un arī palīdz citām lietam, kā piemēram,  sniedz olabltumvielas, veido muskuļus un daudz ko citu vēl dara cilvēka organismā. Tā kā ir zināms, kas ir kazeīns, tad paskaidrosim to, kā tas darbojas. Kazeīna proteīns spēj nodrošināt ķermeni ar visām savām sniegtajām aminoskābēm, kas ir nepieciešamas, lai varētu palīdzēt veidot muskuļus. Kazeīns sagremojas un pārstrādājas lēnāk nekā citi, tāpēc tas arī spēj samazināt apetīti un arī palielināt sāta sajūtu. Pārstrādājoties skābā vidē, kazeīns veido želejveida recekļus, tāpēc tas spēj samazināt appetīti. Galvenais, atcerēties to, cilvēkiem, kam ir alerģija pret piena un to produktiem, lietojot kazeīna proteīnu būs kazeīna alerģija. Tāpēc ir ieteicams izvairīties no kazeīna produktiem. 

Kazeīns nav tikai aminoskābju avots, bet tas arī sniedz olbaltumvielas, tajā skaitā ir muskuļu materiāls arī, kas var uzlabot to augšanu. Kazeīna proteīnu visvieglāk var sajaukt ar ūdeni, pienu un arī pievienot kokteiļiem. Tāpēc to vajadzētu sajaukt ar papildus šķidrumu blenderī, lai tas būtu bez kunkuļiem. Katram cilvēkam ir jāpielāgo kazeīna lietošanu savām vajadzībām, piemēram, bieži vien tas tiek lietots pirms vai pēc treniņa un arī pirms gulēšanas, kā uzkoda. Ja nav nekādas alerģijas pret piena produktiem, tad var droši apmeklēt MrBiceps.lv mājaslapu tiešsaistē, lai varētu aplūkot dažāda veida kazeīna produktus, kuru cena ir patiešām brīnišķīga, jo kazeīna produkti ir lētāk nekā citur un piedāvājumos ir arī citi produkti. To kvalitāte ir pārbaudīta gan ar speciālistiem un gan arī ar sportistu palīdzību.