Sievietēm uztura bagātinātāji

Uztura bagātinātāji sievietēm ir mazliet savādāki nekā vīriešiem, jo ļoti bieži uztura bagātinātāji sievietēm ir domāti ādas veselībai un vēl citām lietām, kas ir tiešām svarīgas sievietēm. 

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma
Rādīt: 10 20 50 100

Uztura bagātinātāji sievietēm pēc 40 gadiem ir piemērots kolagēns, kas ir kopā vēl ar vitamīnu C. Kolagēns ir vajadzīgs katram, lai būtu veselīga āda un arī citiem veselības aspektiem ķermenī. Kolagēns arī mitrina ādu, mazina locītavu sāpes, kaulu sāpes, uzlabo zarnu veselību un arī stiprina matus un nagus. Lai kolagēns spētu darboties un veidoties ir vajadzīgs vitamīns C. Vitamīns C arī ir svarīgs cilvēka ādas veselībai. Un, ja vitamīns C un kolagēns trūkst organismā, tad tas var nopietni ietekmēt cilvēka veselību. 

Sievietēm arī ir nepieciešams selēns. Selēns ir minerāls, kuru vajadzētu lietot nelielos daudzumos. Savienojumā ar olbaltumvielām, veidojas selēnproteīni, kas var darboties kā antioksidants, uztur pareizu imūnsistēmas darbību un arī regulē vairogdziedzera darbību. Ja pietiekami ir uzņemts selēns, tad tas var samazināt noteiktas veselības problēmas. 

Nevar arī aizmirst to, ka nepieciešamības gadījumā vajadzētu uzņemt arī biotīnu jeb B7 vitamīnu. Biotīns palīdz uzturēt daudzas cilvēka ķermeņa galvenās sistēmas. Tas palīdz organismam izmantot fermentus un pārnēsāt barības vielas visā ķermenī. Ir veikti pētījumi, kuri secinajumi ir tādi, ka biotīns uzlabo matu veselību, veicina veselīgu grūtniecību, uzlabo pašu ādu un arī nagus. Un, ja sievietes vēlas zaudēt svaru, tad biotīns var būt kā viena no galvenajām sastāvdaļām sievietes diētā. Biotīns spēj uzlabot svara zaudēšanas programmu, jo tas spēj palīdzēt sadedzināt papildus kilogramus. 

Ne tikai biotīns, bet arī hroms varētu palīdzēt zaudēt svaru, ja tas ir vajadzīgs. Hroms ir minerāls, kas var pastāvēt vairākos veidos. Piemēram, rūpnieciskajā piesārņojumā var atrast vienu bīstamu formu, bet uztura bagātinātājos un pārtikas produktos hroms ir sastopams drošā formā. Hroms būtībā ir vajadzīgs, lai varētu pareizi pārvērst pārtiku, kas tiek uzņemta uzturā, par enerģiju. Hroms darbojas kopā ar insulīnu, lai palīdzētu ķermenim izmantot cukura līmeni asinīs un tas var tikt iesasistīts ogļhidrātu, tauku un olbaltumvielu metabolismā. 

Selēns, biotīns, hroms, vitamīns C, kolagēns un cita veida uztura bagāttinātāji, kurus vajadzētu uzņemt uzturā sievietēm, kam tās ir nepieciešamas, ir iespējams aplūkot interneta mājaslapā MrBiceps.lv - viņi piedāvā lieliskas cenas, kas ir zemas.