BCAA

BCAA - kas tas ir? Ne visi cilvēki zina to, kas ir BCAA. BCAA ir vienas no neaizvietojamām aminoskābēm. Tad jau uzreiz rodas jau nākamais jautajums - kas ir BCAA aminoskābes. BCAA aminoskābes organismā metabolizē un izmanto kā muskuļu enerģijas avotus. Tās tiek arī sauktas par sazarotām ķedes aminoskābēm. BCAA lietošana treniņa laikā veicina muskuļu proteīnu sintēzi, nomāc muskuļu proteīna degradāciju un samazina arī muskuļu bojājumus. 

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma
Rādīt: 10 20 50 100

BCAA tiek arī lietots pirms un treniņa laikā, tas var dažus cilvēkus mulsināt, jo uzreiz nevar saprast to, kad lietot BCAA un kā lietot BCAA. Šis BCAA apraksts norādīs uz to, cik daudz BCAA tabletes, BCAA kapsulas vai BCAA pulveris ir jālieto. Daudzi iesaka to, ka vajadzētu lietot 4 gramus līdz 20 gramiem dienā (tās ir aptuveni trīs BCAA kapsulas). Šo devu arī sadala vairākās devās, lai var visas dienas gaitā uzņemt BCAA amino. BCAA atsauksmes liecina par to, ka BCAA lietošanu ir jāpadara par ieradumu. Lietojot ilgstoši BCAA, nepieciešamo enzīmuaktivitāte palielinās, reaģējot uz parasto uzņemšanu. Ir lieli ieguvumi no BCAA jau pēc nedēļas, ja tas tiek uzņemts regulāri. Un to var uzņemt jebkurā laikā - pirms treniņa, pēc treniņa, treniņa laikā un citos laikos. Ja jūs izlemsiet lietot produktus pulvera veidā, mēs iesakām iegādāties ērtas sporta pudeles, kurās jūs varēsiet samaisīt dzērienu - tās arī ir pieejamas MrBiceps.lv veikalā.

BCAA ir lieliska priekšrocība sportistiem vai personām, kas nodarbojas ar liela apjoma fiziskiem treniņiem vai aktivitātēm. Arī tiem cilvēkiem, kas ievēro ierobežotas diētas un kas nesaņem pietiekami daudz BCAA no pārtikas avotiem. Ja tiek uzņemts mazāks BCAA daudzums, bet tas ir katru dienu, tad tas ir noderīgs tikai tam, lai aizkavētu noguruma iestāšanos un novērstu muskuļu audu sabrukšanu. 

Ir cilvēki, kas vēl šaubās par to, vai vajag BCAA pirkt. Pirmkārt, BCAA veido muskuļus, ja uzturs paliek nemainīgs un vēl klāt izmanto šo uztura bagātinātāju, tad BCAA palīdzēs sekmīgi veidot muskuļus. BCAA arī ierobežo nogurumu, tas palīdz atjaunot triptofāna līmeni cilvēka smadzenēs. Tie, kas arī cenšas samazināt taukus, tad BCAA arī var palīdzēt tos sadedzināt un pats galvenais ir tas, ka BCAA var samazināt arī muskuļu sāpes. Tad, kā uzņemt BCAA? BCAA pulveri var sajaukt ar ūdeni vai arī ar kādu sporta izolātu. Bet kapsulas ir vieglāk transportēt, un tās var lietot uzreiz pirms un pēc treniņa. Tādā veidā nav jāvelta laiks tam, kad ir kārtīgi pulveris jāsajauc ar ūdeni.

Jebkuru no BCAA produktu veidiem var aplūkot MrBiceps.lv mājaslapā. Šeit pircējs var baudīt BCAA cenu. Tāpat atcerieties, ka pirms treniņa varat lietot tādus produktus kā arginīns, L-citrulīns, beta-alanīns un izonīns.