PAR MUMS

MrBiceps.lv- populārāko un jaunāko uztura bagātinātāju piegādātājs Latvijā.

Mūsu komanda ir sporta „brāļi“ ar vairāku gadu pieredzi, kurus vieno viens un tas pats - sports. Nodarbojoties ar sporta aktivitātēm, mēs tām veltām sevi par visiem 100%. Mēs virzāmies uz mērķi sasniegt augstākos rezultātus. Mēs vienmēr tiecamies uz izvirzītajiem mērķiem, un, lai sasniegtu maksimālos iespējamos, izvēlamies tikai kvalitatīvus uztura bagātinātājus, kas ir pelnījuši savu vārdu. Mūsu produktu klāsts - specializēti uztura bagātinātāji, kurus izvēlas jauni un cienījama vecuma aktīvi cilvēki. Apmeklējiet mūsu veikalu un saņemiet padomus par uztura bagātinātājiem, uzturu vai treniņiem no mūsu draudzīgās komandas!

Mūsu uztura bagātinātāji ir legāli, droši un kvalitatīvi uztura bagātinātāji. Lai neatpaliktu no jauninājumiem, uzturot sakarus ar slaveniem uztura bagātinātāju ražotājiem, mēs pastāvīgi atjauninām savu klāstu atbilstoši jaunākajām tendencēm uztura bagātinātāju tirgū. Pastāvīgi atjauninot savu preču klāstu, mēs cenšamies izvēlēties tikai to, kas ir savas cenas vērts. Sastāvs un kvalitāte ir mūsu prioritāte, tāpēc mums ir tikai tas, kas jums patiešām nepieciešams!

Mūsu misija - pēc iespējas vairāk iesaistīt sabiedrību aktīvā dzīves ritmā un informēt par visiem uztura, treniņu vai uztura bagātinātāju jautājumiem.

Mūsu vīzija - kļūt par atzītu un lielāko uztura bagātinātāju un sporta piederumu piegādātāju Latvijā.

 

Mūsu rekvizīti:

MB „BICEPS“
Uzņēmuma kods: 303114948
PVN kods: LT 100008163415
Bankas konts: LT 93 4010 0424 0404 1567
E-pasts: info@mrbiceps.lv