Tauku dedzināšanai

Tirgū ir pieejams liels apjoms dažādu preperātu (dzērienu, pulveru, tablešu), kas paredzēti, lai palīdzētu tauku dedzināšanas procesā. Vienalga, vai tā ir tauku dedzināšana uz vēdera, vai jebkuras citas ķermeņa daļas, pateicoties šiem preperātiem, procesu iespējams paātrināt.

Filtri
Kategorija
  • L-karnitīns
  • Tauku dedzinātāji
  • CLA
  • Hroms
  • Berberīns
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma
Rādīt: 10 20 50 100

Populārākie šada veida uztura bagātinātāji, jeb, preperāti, ir dažādi dzērieni un produkti tablešu veidā. Tauku dedzināšana var būt laikietilpīgs un ļoti sarežģīts processpat tiem, kas sporto un rūpīgi seko līdzi tam, kas tiek apēsts. Tāpēc, dzēriens tauku dedzināšanai var paveikt šo procesu ātrāk, lai sasniegtu vēlamos rezultātus. 

Šāda veida produktus izmanto arī sportisti, kam nepieciešams noteikts svars uz konkrētu dienu vai kultūristi, kuriem ir svarīgi, ka sacensību dienā uz muskuļiem ir pēc iespējas mazāks tauku slānis. Tomēr, tev nav jābūt augstas klases sportistam, lai izmantotu tauku dedzināšanas tabletes, arī parasti cilvēki bieži izmanto šos produktus, lai atbrīvotos no nevēlamajiem kilogramiem. 

Kāda ir tauku dedzināšanas produktu iedarbība, jeb, kā tie darbojās:

  •      Samazina apetīti, kas savukārt nozīmē, ka tiek apēsts mazāks kaloriju skaits un kaloriju deficīts nozīmē tikai vienu - svara samazinājumu
  •      Samazina uzturvielu, piemēram, tauku, uzsūkšanos, liekot uzņemt mazāk kalorijas no apēstās pārtikas
  •     Palielina tauku dedzināšanas procesu, sadedinot vairāk kalorijas. Tauku dedzināšanas process ir dabīgs un tas ir atkarīgs no mūsu organisma. Tomēr, pateicoties tauku dedzināšanas papildīdzekļiem, šo procesu iespējams paātrināt.

Liela daļa tauku dedzināšanas uztura bagātinātāju ir ražoti un balstīti uz dabīgām izejvielām, tāpēc, tie mūsu organismam nevar nodarīt pāri, tomēr, pirms lietošanas vienmēr izlasiet iznstrukciju un rūpīgi sekojiet noteikumiem. Dabīgi tauku dedzināšanas palīglīdzekļi ir, piemēram, kafija, zaļās tējas ekstrakst, skābs apelsīns (citrusa augļi un skābas lietas ir pazīstamas ar tauku dedzināšanas īpašībām) un hitozāns, kas tiek iegūts no krabjiem. 

Lai gan dabīgi produkti tiek raksturoti, kā palīglīdzekļi tauku dedzināšanas procesā, labāko rezultātu iespējams iegūt pareizajās dozās un lietotjot pēc iespējas efektīvāk, tāpēc ir izstrādāti dažādi tauku dedzinšānas produkti. MrBiceps.lv veikals piedāvā tādus produktus kā L-karnitīns, hroms, CLA un citus tauku dedzināšanas produktus.