Muskuļu masas palielināšanai (Geineri)

Geineri ir uztura bātinātāji, kas ir muskuļu masas palielināšanai. Geineri svara palielinātāji spēj nodrošināta ar olbaltumvielām, ogļhidrātiem un arī ar taukiem - šīs sastāvdaļas veicina masas palielināšanos. Masas geineri ir augsts kaloriju saturs, kurš palielina ikdienas kaloriju daudzumu. Ja klāt visām ēdienreizēm lieto šāda veida masu geineri, tad ir iespēja ar papildus kalorijām palielināt savu masu. Šie ir lieliski uztura bagātinātāji gan vīriešiem, gan sievietēm.

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma
Rādīt: 10 20 50 100

Bieži vien gadās cilvēki, kas nesaprot to, kā lietot geineri, kur pirkt geineri, kuru izvēlēties - geineri vai proteīnu un vēl citas lietas. Geineri ir jālieto, ja tiešam ir vajadzība palielināt masu. Ir jāiegaumē tas, lai palielinātu masu, katram cilvēkam ir jābūt kaloriju atlikumam. Ja nav kaloriju atlikuma, tad nevar tikt pie lielākas masas. Ja nav kaloriju atlikuma, tad droši var sākt lietot generi masai. Līdz ko sportista sporta uzturs ir papildinats ar masu geineri, tad var rezultātus pamanīt jau pēc nedēļas. Geineri atsauksmes brīdina jebkuru sportistu par nepiemērotu geinera lietošanu, var sanākt naudas izmešana un liekā svara pieaugums. Katram cilvēkam ir jāsaprot tas, ka masu geineris strādās tikai tad, ja būs pienācīgi daudz treniņu un paliek tādas pašas ēdienreizes pirms geinera lietošanas. Ja samazināsies treniņu slodze un tāpat tiks uzņemts masu generi, tad var sastapies ar lieko svaru. Katram sportistam jāseko līdzi saviem treniņiem un kalorijām, lai viss būtu kārtībā.

Geineri vai proteīnu - tas ir populārs jautājums starp sportistiem. Geineri palielina visu ķermeņa masu, toties sūkalu proteīns palielina tikai muskuļu masu. Katram sportistam ir jāizvērtē savas vajadzības, lielāku ķermeņa masu vai vienkārši muskuļu masu. Ir arī katram jāatceras tas, ka geineri neveicina tauku uzglabāšanos organismā, tas ir mīts. Toties, ja lieto geineri un uzturā uzņem kaloriju bagātākus produktus, tad gan var sanākt tas, ka organisms uzglabās taukus organismā. Geineri cena arī var būt atšķirīga no tā, cik daudz katrs no sportistiem ir gatavi uzņemt un cik ilgu to vēlas izmantot. Bet jebkurā gadījumā MrBiceps.lv tiešsaistē savā mājaslapā sniedz iespēju iegādāties geineri un citus produktus lētāk.