CLA

CLA ir neaizstājama taukskābe, kas ir svarīga ikviena cilvēka organisma sekmīgai darbībai. Nelielos daudzumos šī taukskābe tiek iegūta patērējot ēdienu, tomēr, dažos gadījumos var būt nepieciešams lietot CLA tabletes, lai palielinātu taukskābes uzņemšanu un apjomu organismā.

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma

Kāpēc cilvēki lieto CLA?

CLA ir dabīga taukskābe, kas atrodama ci;vēka organismā un tiek uzņemta ar uzturu - tā palīdz regulēt svaru un samazināt ķermeņa tauku saturu. Kā antioksidants CLA uztura bagātinātājs var tikt izmantots, lai apkarotu vēzi. Pētījumi ir pierādījuši, ka sievietēm, kurām ir pietiekams CLA daudzums organismā, ir mazāks audzēju saslimšanas risks. Tomēr, šie nav vienīgie iemesli, kāpēc cilvēki lieto CLA uztura bagātinātāju. CLA:

  • CLA pazemina sliktā ZBL holesterīna līmeni organismā.
  • CLA palīdz uzlabot sausu ādu, multiplo sklerozi un daudzas citas saslimšanas.

CLA priekšrocības

Neatkarīgi no tā, kādiem mērķiem tiek lietots uztura bagātinātājs, CLA ir dažādas priekšrocības. Papildus svara zaudēšanas mērķu sasniegšanai jūs varat izbaudīt arī citas CLA labvēlīgās īpašības:

  • Saglabā liesos muskuļus
  • Uzlabo sirds veselību
  • Uzlabo imūnsistēmu
  • Uzlabo kaulu veselību
  • Atbalsta matu augšanu un galvas ādas veselību

Kur CLA ir dabiski atrodams?

CLA ir sastopma lielā daļā dzīvnieku izcelsmes produktos, piemēram, pienā un gaļā. KAs ir ļoti interesanti, ka ar zāli barota liellopu gaļa var saturēt augstāku CLA līmeni nekā ar graudiem. Tāpāt CLa ir sastopams arī saulespuķu eļļa un citos pārtikas produktos. 

CLA lietošana un devas

Vidusmēra cilvēka diēta, kas dienā uzņem sabalansētu pārtiku pietiekamā daudzumā uzņem vidēji no 15 līdz 174 mg CLA dienā. Tomēr, ja kādu iemeslu dēļ cilvēks neuzņem pietiekami daudz šīs taukskābes, to iespējams kompensēt, lietojot uztura bagātinātāju. CLA lietošana lielos daudzumos ilgstoši nekaitē cilvēka veselībai vai kādu ķermeņa orgānu funkcijai. Lielākā daļa cilvēku, kuri lieto CLA uztura bagātinātāju svara zaudēšanai un citiem mērķiem, parasti produkti lieto no 2 līdz 12 nedēļām. Visizplatītākā deva ir no 3 līdz 6 mg CLA dienā, tomēr pieaugušajiem, kas sver vairāk nekā 90 kilogramus, nepieciešams uzņemt vismaz 3,5 mg tauksk;abes dienā.

MrBiceps.lv jūs varat iegādāties arī citus tauku dedzināšanas produktus, piemēram, hromu, L-karnitīnu un citus tauku dedzināšanas produktus.