Sporta pudeles, šeikeris

Nekas nav šausmīgāks par to, ka ūdens un pulveris nesajaucas līdz garšīgam dzērienam bez nekādiem pulvera gabaliņiem. Tāpēc katrs sportists cenšas izvēlēties sev labāko šeikeri, kas nodrošinās to, ka pulveris un ūdens tiek sajaukts bez problēmām. Šeikeri arī var izmantot kā ūdens sporta pudeles, ja izdomā, ka treniņa laikā nevēlas dzert kādu proteīna pulveri. Viss ir attīstījies un arī šeikeri ir palikuši vairāk un ir lielākas iespējas no kā izvēlēties, piemēram, parastu sporta ūdens pudeles, eco sporta pudeles un vēl dažādas citas  sportapudeles un šeikeri. Ir pat šeikers sporta, kuri darbojas ar baterijām un ir aprīkot ar LED baterijām. Šāda šeikers pudele miksē pats un daži pat ar LED gaismu palīdzību rāda motivējošus vārdus.

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Rādīt: 10 20 50 100

Izvēlies Ideālo Šeikeri: Funkcijas Un Padomi

Tā, kā katrs vēlas iegūt vienmērīgu šķidruma un pulvera konsistenci, tad noteikti jācenšas izvēlēties šeikeri, kam ir nerūsējosa tērauda maisīšanas lodīte. Maisīšanas lode atsitās pret pulvera gabaliņiem un sadala tās, un process notiek ātri, ja šeikeri krata intensīvi. 

Tā, kā vislabākais laiks, lai uzņemtu olbaltumvielu kokteili, ir uzreiz pēc tā sajaukšanas, tad bieži vien cilvēki arī izvēlas viedās šeikeru pudeles. Tās ir tādas, kurās var uzglabāt atsevišķi pulveri, tabletes un ūdeni. Šāda veida sporta ūdens pudeles palīdz novērst dzēriena sabojāšanos. Protams, ir cilvēki, kas cešas būt videi draudzīgi un nevēlētos nekādus plastmasas sporta ūdens pudeles, labākais variants būtu metāla sporta ūdens pudeles. Metāla pudeles ir videi draudzīgākas un arī labāks cilvēka veselībai. Daudzām no metāla pudelēm būs plastmasas iekšējais vāks, tātad joprojām būs maza daļa no plastmasas, bet daudz mazāk. 

Dažādu materiālu izvēle - ko izvēlēties?

Plastmasas šeikeru pudeles ir visizplatītākais veids. Bet nevajag kļūdīties un domāt to, ka tās visas ir vienādas. Katrai ir savas priekšrocības un arī varētu teikt savas nepilnības. Ir jāuzmanās no tā, ja tiek iegādāta šeiker pudele, kur ir BPA vai ftalāts, tad tas nozīmē, ka cilvēka šeikera dzērienā var iekļūt ķīmiskas vielas. Protams, ir arī pieejamas izolētas šeikeru krūzes, kas spēj uzturēt dzērienus aukstus, padarot tos par atsvaidzinošiem dzērieniem karstās dienās. Un arī izveidotas pat stikla šeikera krūzes. Stikls arī ir izturīgs pret smakām un arī traipiem, tas nozīmē, ka tos var viegli mazgāt, tīrīt. Daudzi cilvēki arī dod priekšroku dzeršanai no tādām. Protams, ir cilvēki, kas nevēlad iegādāties šeikeri, jo šeikeris cena varētu būt par lielu. Šādi cilvēki ir atraduši citus variantus, kā piemēram, parastās venden pudeles cena ir mazāka. Cik zināms, cilvēki vienkārši iemet ledus gabaliņus, proteīna pulveri vai cita veida pulveri un ielej ūdeni. Ledus gabaliņi palīdzēs sadalīt pulveri gabaliņos, lai izveidotos viendabīga masa. 

Labākais Ceļš Uz Perfektu Proteīna Kokteili: Šeikeru Izvēle

Sajaukšanas mehānisms, kas atrodas kratītāja pudelē, ir galvenā atšķirība no citām ūdens vai dzeramās pudeles. Tie ir dažādās formās. Daži ir bumbiņas formā, citi ir propellera formas maisītāji, dažiem pat  ir iebūvēts sietiņš vai ekrāns un dažiem arī pudelē ir ielikts mini motori. Visām šīm funkcijām ir dažādas priekšrocības un trūkumi, tāpēc, izvēloties vienu, ir svarīgi ņemt vērā savas vajadzības. Dažas ir vieglāk tīrāmas, dažas kalpo ilgāk, bet dažas ir jaudīgākas. Tikai katrs cilvēks var zināt, kas būs vislabākais savu mērķu sasniegšanai. Vāks ir vēl viens svarīgs aspekts. Katram cilvēkam vajadzētu pārliecināties, ka izvēlas vāku, kas paliks vietā, kamēr sajauc dzērienus. Vākiem jābūt cieši noslēgtiem un necaurlaidīgiem.

Izmēri Pēc Vajadzības: Kā Izvēlēties Ideālo Šeikeri Savām Vajadzībām

Katram cilvēkam ir jāņem vērā šeikera izmērs. Pašlaik ir pieejami neskaitāmi izmēri, jo ir gan lieli, gan mazi, gan vidēji. Galvenais, katram cilvēkam vajag izvēlēties sev piemērotāko, kas sportam ir noderīgāks. Mazie izmēri ir lieliski piemēroti tiem, kas vēlas ņemt līdzi skrējienā vai vienkārši ielikt somā. Lielie izmēri ir piemēroti tiem, kas parasti pagatavo dubulto devu olbaltumvielu proteīnu vai vienkārši izmantojot vairākas sastāvdaļas. Šeikeri ir domāti, lai cilvēki varetu pagatavot sev vajadzīgo uztura bagātinātāju pulverus, bet ne tika, šeikeros var jaukt arī pankūku mīklas un jebkas, kas varētu ienākt prātā. Var arī vienkārši ieliet šeikerī tikai ūdeni un viss. 

Savādāki Šeikeru Izvēles Kritēriji: No Funkcijām Līdz Izmēriem

Pirms iepērk pudeles, kas tiks izmantotas, lai varētu sajaukt proteīna kokteili, ir jāapsver dažādas lietas un iespējas, ko šāds šeikers var sniegt. Trīs galvenie mērķi - šeikeris spēj lieliski sajaukt proteīna pulveri, drošs pret nplūdi un ir nodrošināts stingrs satvēriens vai rokturis. Vislabākais veids kā varētu šādas lietas lieliski noskaidrot, vienkārši aplūkojot un izlasot dažādas atsauksmes no dažādiem cilvēkiem. Tādā veidā var saprast to, vai šeikers spēj pildīt savas pamata funkcijas. 

Vajadzētu arī izvērtēt savādākas funkcijas, kas nodrošina lielisku izmantošanu. Piemēram, vai tas var saglabāt cilvēka dzērienu aukstu vairākas stundas. Ir cilvēki, kas aizvien pēc treniņa vēlas atvēsinošu proteīna kokteili, nevis dzert sasilušu kokteili. Katram cilvēkam vajadzētu apsvērt tādu iespeju, ka varbūt vajadzētu iegādāties dažādu izmēru šeikerus, lai būtu visiem pārnēsajamiem veidiem piemērots. Tie, kas ir aizmāršīgi, tad tie vairāk vēlētos tādu šeikeri, kas ir izturīgs pret traipiem un arī smaku. Bieži vien ir cilvēki, kas ir noguruši vai slinki pēc sporta treniņiem, tāpēc piemirstas tos izmazgāt. Pats galvenais ir tas, vai šeikeris ir ideāls blenderis. Ātrs un efektīvs šeikeris ir ideāls visiem cilvēkiem. Tas ātri vien izveidos viendabīgu masu un nebūs ilgi jākrata, lai līdz tādai tiktu. Labākos šeikera piedavājumus var aplūkot MrBiceps.lv mājaslapā tiešsaistē, šeikeri ir lētāk kā citur.