E-cena -46%

Universal Animal Nitro 44 pak (BB 2024-07-31)

Universal Animal Nitro ir unikāls 9 brīvo aminoskābju maisījums, kas papildinās jūsu uzturu ar neaizvietojamām aminoskābēm, kā arī vitamīniem B6 un B3.

Universal Animal Nitro
Universal Animal Nitro
Iepakojums:
44 pak (BB 2024-07-31)
Cena:
35,99 €
66,99 €

Universal Animal Nitro 44pak. Uztura bagātinātājs kapsulās.

Universal Animal Nitro ir unikāls 9 brīvo aminoskābju maisījums, kas papildinās jūsu uzturu ar neaizvietojamām aminoskābēm, kā arī vitamīniem B6 un B3.

  • 22 porcijas
  • 9 dažādas aminoskābes
  • Bagātināts ar vitamīniem B6 un B3

Lietošana: Ieteicams lietot vienu iepakojumu 15-30 minūšu laikā pēc treniņa treniņa dienā. Ja vēlaties ātri sasniegt vēlamos rezultātus, lietojiet 2 iepakojumus dienā pirms un pēc treniņa. Ja pēc treniņa lietojat proteīna kokteili, pirms kokteiļa dzeršanas pagaidiet vismaz 30-45 minūtes pēc Animal Nitro paciņas izdzeršanas. Vienmēr lietojiet Animal Nitro tukšā dūšā, vēlams ar 200 ml ūdens.

Universal Animal Nitro 44pak. Uztura bagātinātājs kapsulās.

Neto daudzums: 44 iepakojumi (22 porcijas).

Uzturvērtība 1 porcija (2 paciņas)
B6 vitamīns (piridoksīna HCl veidā) 500 mcg ((29%*)
Niacīns (kā niacīnamīds) 10 mg NE (63%*)

Īpašs maisījums
Leicīns, lizīns, arginīns, valīns, izoleicīns, histidīns, treonīns, metionīns, fenilalanīns.

4995 mg
BCAA komplekss:  
Leucin 3500 mg
Izoleicīns 1685 mg
Valine 1815 mg


Citas sastāvdaļas: leicīns, lizīns, arginīns, valīns, izoleicīns, histidīns, treonīns, metionīns, fenilalanīns, leicīns, valīns, izoleicīns, nikotīnamīds, piridoksīna hidrohlorīds, želatīns, glikozes regulatori: dikalcija fosfāts, mikrokristāliskā celuloze, taukskābju magnija sāļi un taukskābes. 

Alergēni: Izgatavots rūpnīcā saskaņā ar labas ražošanas prakses (GMP) standartiem, izmantojot pienu, soju, olas, zemesriekstus, dažādus koku riekstus, zivis, vēžveidīgos, kviešus. Var būt sastopamas šo produktu pēdas.

Brīdinājums: Šo produktu nedrīkst lietot personas, kas jaunākas par 18 gadiem, grūtnieces un sievietes, kas baro bērnu ar krūti. Pirms šī produkta lietošanas konsultējieties ar sporta ārstu vai treneri, jo īpaši, ja Jums ir kādas saslimšanas vai lietojat parakstītas zāles vai uztura bagātinātājus. šo produktu nedrīkst lietot kā ēdiena aizstājēju. Nepārsniedziet ieteicamo devu. Ēdiens jāglabā bērniem nepieejamā vietā. Uzglabāt vēsā, sausā vietā temperatūrā, kas nepārsniedz 25°C.

Izlietot līdz: datums norādīts uz iepakojuma.

Sērija: skat. uz iepakojuma.

Ražotājs: Universal Nutrition, New Brunswick, NJ 08901, ASV.

Līdzīgas preces