Iesakām -25%

Amix Kre-alkalyn 150 kaps.

AMIX Kre-alkalyn 150 kaps. Jaunākā buferētā kreatīna forma ar daudz stabilāku iedarbību, salīdzinot ar parastajiem kreatīna produktiem.

Kre-alkalyn
Kre-alkalyn
Iepakojums:
150 kaps.
Cena:
23,99 €
31,90 €

AMIX Kre-alkalyn 150 kaps. Uztura bagātinātājs kapsulās.

AMIX Kre-alkalyn - jaunākā buferētā kreatīna forma ar daudz stabilāku iedarbību, salīdzinot ar parastajiem kreatīna produktiem.

Lietošana: treniņu dienās: 1 kapsula no rīta, apmēram 30 minūtes pirms pirmās ēdienreizes, pēc tam 1-2 kapsulas apmēram 30 minūtes pirms treniņa. Uzņemiet, uzdzerot aptuveni 300 ml ūdens. Netrenēšanās dienās: 1 kapsula no rīta aptuveni 30 minūtes pirms pirmās ēdienreizes, 1-2 kapsulas aptuveni 30 minūtes pirms pēdējās ēdienreizes. Lietojiet, uzdzerot aptuveni 300 ml ūdens.

AMIX Kre-alkalyn 150 kaps. Uztura bagātinātājs kapsulās.

Neto daudzums: 112,5 g (150 kapsulas - 75 porcijas)

  Porcijas (2 kapsulas)
Cre-alkalīns (kreatīns ar sārmainu aizsardzību) 1500 mg


Sastāvdaļas: kre-alkalīns, kapsulas apvalks (želatīna, ūdens, krāsviela: titāna dioksīds), magnija stearāts, saistviela: silīcija dioksīds. 

Alergēni: piens, soja, olas, glutēns, glutēns, gliemji.

Brīdinājumi: Nelietot, ja jums ir alerģija pret kādu no produkta sastāvdaļām. Uzglabāt cieši noslēgtu sausā, bērniem nepieejamā vietā, prom no tiešiem saules stariem. Nelietot, ja jums ir veselības traucējumi vai lietojat kādas citas zāles. Ieteicams lietot no 18 gadu vecuma. Nelietot bērniem un grūtniecēm, pirms grūtniecības iestāšanās vai zīdīšanas. Uztura bagātinātāju nedrīkst lietot kā pārtikas aizstājēju.

Izlietot līdz: datums norādīts uz iepakojuma.

Sērija: skat. uz iepakojuma.

Ražotājs: LargeLife® Ltd, Enterprise House, 2 Pass Street, Oldham, Manchester, OL9 6HZ, Apvienotā Karaliste.

Līdzīgas preces