Iesakām -22%

Amix Kre-alkalyn 150 kaps.

AMIX Kre-alkalyn 150 kaps. Jaunākā buferētā kreatīna forma ar daudz stabilāku iedarbību, salīdzinot ar parastajiem kreatīna produktiem.

Amix Kre-alkalyn
Amix Kre-alkalyn
Iepakojums:
150 kaps.
Cena:
24,99 €
31,90 €

AMIX Kre-alkalyn 150 kaps. Uztura bagātinātājs kapsulās.

AMIX Kre-alkalyn - jaunākā buferētā kreatīna forma ar daudz stabilāku iedarbību, salīdzinot ar parastajiem kreatīna produktiem.

Lietošana: treniņu dienās lietojiet vienu porciju (2 kapsulas) no rīta 30 minūtes pirms pirmās dienas ēdienreizes un vienu porciju 30 minūtes pirms treniņa. Dienās, kad nav treniņu, lietojiet porciju no rīta, 30 minūtes pirms dienas pirmās ēdienreizes un poriciju vakarā, 30 minūtes pirms pēdējās ēdienreizes.

AMIX Kre-alkalyn 150 kaps. Uztura bagātinātājs kapsulās.

Neto daudzums: 112,5 g (150 kapsulas - 75 porcijas)

  Porcijas (2 kapsulas)
Cre-alkalīns (kreatīns ar sārmainu aizsardzību) 1500 mg


Sastāvdaļas: kre-alkalīns, kapsulas apvalks (želatīna, ūdens, krāsviela: titāna dioksīds), magnija stearāts, saistviela: silīcija dioksīds. 

Alergēni: piens, soja, olas, glutēns, glutēns, gliemji.

Brīdinājumi: Nelietot, ja jums ir alerģija pret kādu no produkta sastāvdaļām. Uzglabāt cieši noslēgtu sausā, bērniem nepieejamā vietā, prom no tiešiem saules stariem. Nelietot, ja jums ir veselības traucējumi vai lietojat kādas citas zāles. Ieteicams lietot no 18 gadu vecuma. Nelietot bērniem un grūtniecēm, pirms grūtniecības iestāšanās vai zīdīšanas. Uztura bagātinātāju nedrīkst lietot kā pārtikas aizstājēju.

Izlietot līdz: datums norādīts uz iepakojuma.

Sērija: skat. uz iepakojuma.

Ražotājs: LargeLife® Ltd, Enterprise House, 2 Pass Street, Oldham, Manchester, OL9 6HZ, Apvienotā Karaliste.

Līdzīgas preces