Iesakām -30%

MrBiceps Peanut Spread 1000 g

Izcilas garšas un dabiskās enerģijas avots - MrBiceps Peanut Spread 1000 g . Tas nav tikai zemesriekstu krēms, tas ir garšas ceļojums dabiskumā un veselīgā dzīvesveidā!

MrBiceps Peanut Spread 1000g Crunchy
MrBiceps Peanut Spread 1000g Crunchy
Funkcijas:
Crunchy
Iepakojums:
1000 g
Cena:
6,99 €
9,99 €

Izcilas garšas un dabiskās enerģijas avots - MrBiceps Peanut Spread 1000 g . Tas nav tikai zemesriekstu krēms, tas ir garšas ceļojums dabiskumā un veselīgā dzīvesveidā!

Kāds ir šī produkta nosaukums? Tas ir tiešs aicinājums spēcīgu vīriešu un sieviešu pasaulei, kuri vēlas sasniegt augstumus un uzturēt aktīvu dzīvesveidu. MrBiceps zemesriekstu krēms ir holistiskas veselības avots, kas palīdzēs jums izveidot patiesu spēka un labsajūtas līdzsvaru.

Katrs šī gardā zemesriekstu krēma 1000g iepakojums ir kā dabas dāvana – tas ir izgatavots no maigiem, augstas kvalitātes zemesriekstiem, kas rūpīgi samalti, lai saglabātu dabisko aromātu un garšu. Turklāt šis produkts ir tikai dabisks un nesatur pievienotus cukurus vai mākslīgas sastāvdaļas. Tā ir īsts vitamīnu un minerālvielu dārgums, kas palīdzēs sasniegt optimālu veselību.

MrBiceps Peanut Spread 1000 g ir lieliska izvēle gan brokastīm, gan kā uzkoda starp ēdienreizēm. Var baudīt smērētu uz maizes, krekeriem, gatavojot dažādus desertus vai ar iecienītākajām uzkodām. Tas ne tikai papildinās jūsu uzturu ar noderīgiem elementiem, bet arī piešķirs jums unikālu garšu, ko spēj nodrošināt tikai dabiskie zemesrieksti!

Iedomājieties to brīnišķīgo mirkli, kad šis smaržīgais un gardais zemesriekstu krēms lutina jūsu garšu kārpiņas. Jūs jūtat, kā dabisks enerģijas avots piepilda jūsu ķermeni un dvēseli. Izmēģiniet MrBiceps Peanut Spread 1000 g un ļaujiet tam sniegt jums spēku un garšas izcilību katru dienu!

MrBiceps Peanut Spread 1000g Crunchy. Zemesriekstu ziede.

Neto daudzums: 1000 g. 

Uzturvērtība 100g
Enerģētiskā vērtība 2569 kJ/620 kcal
Tauki 49,9 g
- kas piesātina 2,6 g
Proteīns 26,3 g
Ogļhidrāti 18,9 g
- no kuriem cukurs 8,2 g
Pārtikas šķiedrvielas 5,1 g
Sāls 0 g

Sastāvdaļas: 100% grauzdēti lobīti zemesrieksti.

Alergēni: zemesrieksti. Iespējamas citu riekstu, sēklu atliekas.

Izlietot līdz: datums norādīts uz iepakojuma.

Sērija: skat. uz iepakojuma.

Ražotājs: Ražots pēc MB Biceps pasūtījuma.

Izplatītājs: Biceps, MB. Kauno g. 30, MrBiceps veikals, Viļņa. www.MrBiceps.lt. Tel.: +37064621250.

Līdzīgas preces