Atspirdzinošie dzērieni (enerģijas dzēriens)

Atspirdzinošie dzērieni (enerģijas dzēriens) ir domāti cilvēkiem, lai varētu sniegt enerģiju, modrību un arī koncentrēšanos. Gandrīz visi atspirdzinošie dzērieni (enerģijas dzēriens), ko MrBiceps.lv piedāvā, ir enerģijas dzērieni, kas satur augstu kofeīna saturu. Kofeīns palīdz stimulēt smadzeņu darbību, palielina modrību un arī koncentrēšanos. 

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma

Atspirdzinošie dzērieni (enerģijas dzēriens) parasti satur cukuru, bet ir arī tādi, kas ir izveidoti, lai nebūtu sastāvā cukurs. Bet, ja atspirdzinošie dzērieni (enerģijas dzēriens) nesatur cukuru, tiem ir mazāk kaloriju un zems ogļhidrātu saturs. Toties, atspirdzinošie dzērieni (enerģijas dzēriens) satur B vitamīnu, kas apēsto pārtiku pārvērš enerģijā, lai organisms to varētu izmantot. Aminoskābju atvasinājumi arī ir šādu atspirdzinošo dzērienu sastāvā, protams, tos atvasinājumus arī ražo organisms, bet papildus var iegūt no šāda veida dzērieniem. 

Pie atspirdzinošiem dzērieniem arī ietilpst proteīna dzēriens, piemēram, Carb Killa protein shake. Tas spēj nodrošināt augstu proteīna saturu vienā dzērienā, kas spēj nodrošināt sabalansētu olbaltumvielu avotus. Labs iemesls, kāpēc ir labi dzert šāda veida atspirdzinošu dzērienu ir tas, ka tajā ir ļoti maz ogļhidrātu - ideāli piemērots tiem, kas ietur diētas, izvairās no cukura un arī pārstrādātiem ogļhidrātiem. Piemērots arī cilvēkiem, kas vēlas iegūt liesu muskuļa masu, jo tiem ir augsts olbaltumvielu saturs un zems ogļhidrātu saturs. Lielisks dzēriens sportistiem. 

Bieži vien sportisti atspirdzinošus dzērienus dzer pēc treniņiem, jo tie sniedz iespēju ātrāk atveseļoties pēc treniņa. Ar atspirdzinošiem dzērieniem var ātri atgūties no treniņa, jo tie satur kofeīnu un arī ogļhidrātus. Tāpēc sportisti dod labāku priekšroku augstiem, viegliem atspirdzinošiem dzērieniem. Proteīna dzērienus un citus atspirdzinošus dzērienus var iegādāties interneta mājaslapā MrBiceps.lv, cenas ir lieliskas un ir dažāda veida atspirdzinošie dzērieni (enerģijas dzēriens) pieejami.