Uzkodas, krēmi

Mūsdienās ļoti bieži cilvēki ir ceļā vai vienkārši ir pārāk aizņemti, bet bieži vien rodas izsalkums un nevēlas atvelēt laiku, lai sagatavotu maltīti vai uzkodu. Šajā ziņā MrBiceps.lv sniedz lielisku iespēju iegādāties dažādus proteīna uzkodas un arī krēmus, kur var uzsmērēt uz maizītēm vai izvēletām graudaugu galetēm. Tādā veidā var ātri iegūt enerģiju un izsalkuma sajūta pazūd. 

Filtri
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Pārtikas piedevas forma
Rādīt: 10 20 50 100

Olbaltumvielu uzkodu un krēmu sastāvā bieži vien nav cukura, nav pievienoti slikti ogļhidrāti un nav papildu kalorijas. Tas nozīmē, ka šāda veida uzkodas ir labākas nekā čipši un parastie šokolādes batonini vai kaut kas cits, ko var iegādāties pārtikas veikalos. Uzņemot uzkodas, kas ir bagātas ar olbaltumvielām, var palīdzēt arī samazināt ķermeņa tauku saturu un pazemināt holestrīna līmeni. 

Bieži vien olbaltumvielu uzkodas un krēmus izvēlas lietot sportisti, kas tos lieto pirms, pēc un arī treniņa laikā, kā vienkāršu uzkodu, lai papildinātu savu uzturu un arī iegūtu enerģiju. Dažāda veida olbaltumvielu batoniņus un dažādu veidu krēmus var aplūkot MrBiceps.lv interneta mājaslapā. Tā sniedz iespēju izvēlēties dažāda veida garšas batoniņus un krēmus. Dažus varētu pat pārsteigt tas, ka tie arī piedāvā dažādus cepumus ar lielu olbaltumvielu saturu, tas jau nozīmē, ka viņi cenšas sniegt visiem iespēju izvēlēties uzkodas par labu cenu.