Proteīna batoniņi

Olbaltumvielu batoniņi, proteīna batoniņi un cita veida batoniņi ir lielisks veids kā papildināt savu uzturu vai arī papildināt savu diētu. Tos var izmantot kā veselīgu uzkodu vai arī vienkārši apēst pēc treniņa. Tādā veidā sporta batoniņi kļūst par lielu daļu no cilvēka treniņa un arī uztura. 

Filtri
Kategorija
  • Olbaltumvielu batoniņi
  • Ogļhidrātu batoniņi
Komplekti
Cena
   
Preču zīmoli
Rādīt: 10 20 50 100

Šāda veida batoniņi ir veidoti, lai tie būtu garšīgi, veselīgi un tiešām ar enerģiju pildīti. Veselīgi batoniņi ir tiešām ļoti labi veidoti, lai varētu nodrošināt pareizās uzturvielas un arī labu olbaltuvielu daudzumu. Lielākā daļa proteīnu batoniņi var saturēt labu daudzumu ar proteīnu, bet var arī būt daudz cukura un arī kaloriju. Ja, protams, nav vajadzība pēc cukura un kalorijām, tad jau var izvēlēties proteīna batoniņi bez cukura, diētiskie batoniņi un arī granola batoniņi.

Ir dažāda veida batoniņi, kurus sportisti var izmantot, lai varētu papildus iegūt kalorijas un arī, protams, proteīnus. Piemēram, šokolādes batoniņi var sniegt proteīnus, kalorijas un arī enerģiju, ja tas tiek appēsts pirms vai pēc treniņa. Daudziem noderētu brokatu batoniņi, piemēram, auzu pārslu batoniņi, enerģijas batoniņi, graudaugu batoniņi. Tie noderētu pat tiem, kas ikdienā nesporto, tikai pienācīgi ir jāaplūko tas, cik daudz kalorijas tāda veida batoniņi sniedz. Enerģijas batoniņi tiešām spētu sniegt no rīta puses vajadzīgo enerģijas daudzumu, kas būs nepieciešams, lai iesāktu savu darba dienu vai vienkārši brīvdienu. 

Pārtikas veikali ir pilni ar dažādiem veselības batoniņi, bet tas nenozīmē, ka vajadzētu uzreiz tos ņemt un pirkt. Veselīgie batoniņi parasti ir jāizvērtē, jāaplūko sastāvdaļas, jāizvērtē to, kāpēc tieši šos batoniņus vajag. Galvenais, vajag aplūkot to, cik daudz tauku un cukura tas satur, jo bieži vien pārtikas veikalos šie batoniņi ir ar augstu cukura un tauka daudzumu.

Ja ir vēlme papildināt savu uzturu ar dažāda veida batoniņiem, tad var apmeklēt MrBiceps.lv, kur noteikti katrs atradīs sev vajadzīgo batoniņa veidu - šokolādes, proteīna, brokastu, olbaltumvielu, proteīna batoniņus bez cukura un vēl cita veida batoniņus.