Applied Nutrition A.B.E. HIIT Performance Drops 30 ml

Applied Nutrition A.B.E. HIIT Performance Drops - sasniedziet savu patieso potenciālu ar pilieniem, kas jūsu treniņus pacels jaunā līmenī. Šie pilieni ir rūpīgi izstrādāti, lai uzlabotu Jūsu elpošanu un palielinātu treniņu veiktspēju.

A.B.E. HIIT Performance Drops 30ml
A.B.E. HIIT Performance Drops 30ml
Iepakojums:
30 ml
Cena:
4,99 €
14,99 €
Nav pārdošanā

Applied Nutrition A.B.E. HIIT Performance Drops 30 ml. Īpaša diētiskā pārtika, ar saldinātājiem.

Applied Nutrition A.B.E. HIIT Performance Drops - sasniedziet savu patieso potenciālu ar pilieniem, kas jūsu treniņus pacels jaunā līmenī. Šie pilieni ir rūpīgi izstrādāti, lai uzlabotu Jūsu elpošanu un palielinātu treniņu veiktspēju. Noslēpums slēpjas kokosriekstu MCT eļļā - unikālā enerģijas avotā, kas nodrošina ātru un ilgstošu enerģijas pieplūdumu treniņiem. MCT viegli uzsūcas un tiek viegli metabolizēts, tāpēc jūs paliksiet enerģisks un koncentrēts visu treniņu laikā. Mentola un piparmētras eļļas kombinācija atvēsina un palīdz elpošanas sistēmai labāk elpot. Tas nozīmē labāku skābekļa uzņemšanu, mazāku elpas trūkumu un lielāku izturību. atvadieties no gausiem treniņiem un sasveicinieties ar neierobežotu enerģiju.

  • 60 porcijas
  • MCT eļļa
  • Mentols
  • Porcijas lielums - 1 pilns pilinātājs

Lietošana: pirms treniņa iepiliniet 1 pilnu pilienu mutē, norijiet un 5 reizes dziļi ieelpojiet caur muti un izelpojiet caur degunu. Lai sasniegtu labākos rezultātus, lietojiet kopā ar ABE pirms treniņa uztura bagātinātāju.

Applied Nutrition A.B.E. HIIT Performance Drops 30 ml. Īpaša diētiskā pārtika, ar saldinātājiem.

Neto daudzums: 30 ml (60 porcijas).

Sastāvdaļas: kokosriekstu MCT (vidējas ķēdes triglicerīdu) eļļa, mentols, piparmētru eļļa (12%), stēvijas ekstrakts (steviolglikozīdi).

Lietošana: pirms treniņa iepiliniet mutē 1 pilnu pilienu, norijiet un dziļi ieelpojiet caur muti un 5 reizes izelpojiet caur degunu. Lai sasniegtu labākos rezultātus, lietojiet kopā ar ABE pirms treniņa uztura bagātinātāju.

Brīdinājumi. Nav piemērots grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti. Produktu nedrīkst lietot kā pārtikas aizstājēju.  Uzglabāt sausā, vēsā, bērniem nepieejamā vietā un ārpus tiešas saules gaismas. Ieteicamā deva ir 1 pilns piliens dienā. Nepārsniedziet ieteicamo devu.

Izlietot līdz: datums norādīts uz iepakojuma.

Sērija: skat. uz iepakojuma.

Ražotājs: Applied Nutrition Ltd, Webber Estate, Knowsley, L33 7SQ, Apvienotā Karaliste.

Izplatītājs: Biceps, MB. Kauno g. 30, MrBiceps veikals, Viļņa. www.MrBiceps.lt. Tel.: +37064621250.

Līdzīgas preces